Bodrum Bitez'de Plajlı Bahçeli Aylık Kiralık Villa

Açıklama

  • 4 yatak odası + 1 salon
  • Bahçeli
  • Geniş balkon
  • 5 adet özel plaj
  • Restaurant ve cafeler
  • Market ile evlere ücretsiz servis
  • 24 saat güvenlik

 

Haziran 15.000

Temmuz 20.000

Eylul 15.000

Aidat,elektrik ve su kiralayana aittir. 

Aylık kiralamada %15 emlak komisyonu var dir.

 

TEKNİK HİZMETLER:

Bu kadroda çalışan personeller; kat maliklerimizin konutları ile site genelindeki elektrik, su ve kanalizasyon şebekesinde meydana gelen arızaların onarımlarıyla ilgili teknik servis hizmeti vermektedirler. Kat maliklerimizin konutlarında meydana gelen teknik arızalar, talep sırasına göre (acil durumlar hariç) giderilmektedir. Bu hizmetten yararlanmak için arıza kaydının Yönetimimize iletilmesi esastır. Acil durumlar haricinde, teknik personelin cep telefonundan arıza onarım talebinde bulunulmamalıdır.

ULAŞIM HİZMETLERİ:

Çek Çek Hizmeti: Yaz sezonunda; Yönetimce belirlenen saatlerde, site içi ring seferi hizmetidir.

Servis Hizmeti: Ak-Tur Bodrum arası verilen hizmettir. 12 ay boyunca ve sitenin doluluk durumuna göre, Yönetimce belirlenen saatlerde yapılmaktadır. Ayrıca, yaz sezonunda her hafta Perşembe günleri Bitez Pazar servisi verilmektedir.

SERVİS SAATLERİ ANA SAYFADADIR.

GÜVENLİK HİZMETLERİ:

24 saat kesintisiz olarak verilen site koruma ve güvenlik hizmetleri, kendi güvenlik elemanlarımız tarafından yürütülmektedir. Siteye giriş- çıkış kayıtlarının tutulması, kamera görüntülerinin izlenmesi, siteye gelenlerin geliş amacına göre yönlendirilmesi ve takibi gibi her türlü güvenlik hizmetleri; kameralar desteğinde kendi güvenlik elemanlarımızla sağlanmaktadır.

TEMİZLİK VE GENEL BAHÇE HİZMETLERİ:

Yaz sezonunda mahallelerdeki kılcal ve ara yollarının süpürülmesi için her mahalleye bir personel görevlendirilmektedir. Bu birim aynı zamanda, sitenin genel ve ortak alanlarının temizliği, site içi bahçe atıklarının dönüşümlü olarak toplanması, peyzaj çalışması yapılan alanlar, parklar ve ortak alanların budama ile ot temizlikleri, kat maliklerinden gelen budama talepleri, alt yapı arızalarının giderilmesi ve tamirat hizmetleri vermektedir.

ARITMA TESİSİ VE SULAMA HİZMETLERİ:

Arıtma tesisinin düzenli ve kontrollü olarak çalışması, tesisin her türlü periyodik bakım-onarım çalışmalarının yapılması, arıtmadan çıkan arıtılmış atık suyun sulama havuzuna aktarılması, ortak alanların, parkların ve peyzaj çalışması yapılmış olan tüm alanların düzenli olarak sulanması ve sulama hatlarının kontrolü hizmetleridir.

İLAÇLAMA HİZMETLERİ:

Tüm yıl boyunca rögar ve fosseptiklerin ilaçlanması, yaz sezonunda haftada üç gün (Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri) ULV ilaçlama yapılması, çöp bidonlarının ilaçlanması, kat maliklerinden gelen konut içi ve dışı ilaçlama taleplerinin karşılanması hizmetleridir.

SAĞLIK HİZMETLERİ:

Yaz sezonunda sağlık merkezimizde bir hemşire görev yapmaktadır. Acil durumlarda ilk müdahalenin yapılması, iğne, tansiyon, pansuman v.b. sağlık hizmetleri verilmektedir.

SOSYAL TESİS HİZMETLERİ:

Mavi Salon: Çok amaçlı hizmete yönelik bir sosyal tesistir. Burada küçük konserler, toplantılar, resim sergileri düzenlenmekte olup, özellikle sezon sonu ve sezon başı kat maliklerimizin bir araya gelebilecekleri salon olarak da hizmet vermektedir.

Özellikler

Cephe
Batı
İç Özellikler
Beyaz Eşya
Bulaşık Makinesi
Duşakabin
Ebeveyn Banyosu
Hilton Banyo
Klima
Mobilya
Çamaşır Makinesi
Dış Özellikler
Güvenlik
Kablo TV
Otopark
Su Deposu
Yüzme Havuzu (Açık)
Engelliye Uygun
Muhit
Denize Sıfır
Şehir Merkezi
Ulaşım
Cadde
Sahil
Manzara
Deniz
Doğa
Konut Tipi
Bahçeli

TL 20,000

Dilvin Aygen
05325992990
dilvin.aygen@experexper.com
dilvin.aygen@experexper.com

Muğla/Bodrum/Bitez
Detaylar
İlan No 4756
İlan Tipi Yazlık
Oda Sayısı 4
m² Net 150
m² Brüt 130
Bina Yaşı 16
Banyo Sayısı 2
Kat Sayısı 0
Bulunduğu Kat 0
Kullanım Durumu Mülk Sahibi
Gayrimenkul Durumu İkinci el
Eşya Evet
Takas Hayır
Krediye Uygun Hayır
Site İçerisinde Evet
Sosyal Medyada Paylaş

DANIŞMAN İLE İLETİŞİM KUR

Dilvin Aygen

Yukardaki ilan hakkında detaylı bilgiler ve rezervasyon için benimle iletişim kurabilirsiniz.