Bodrum Bitez'de Plajlı Bahçeli Aylık Kiralık Villa4 yatak odası + 1 salon Bahçeli Geniş balkon 5 adet özel plaj Restaurant ve cafeler Market ile evlere ücretsiz servis 24 saat güvenlik

 

Haziran 15.000

Temmuz 20.000

Eylul 15.000

Aidat,elektrik ve su kiralayana aittir. 

Aylık kiralamada %15 emlak komisyonu var dir.

 

TEKNİK HİZMETLER:

Bu kadroda çalışan personeller; kat maliklerimizin konutları ile site genelindeki elektrik, su ve kanalizasyon şebekesinde meydana gelen arızaların onarımlarıyla ilgili teknik servis hizmeti vermektedirler. Kat maliklerimizin konutlarında meydana gelen teknik arızalar, talep sırasına göre (acil durumlar hariç) giderilmektedir. Bu hizmetten yararlanmak için arıza kaydının Yönetimimize iletilmesi esastır. Acil durumlar haricinde, teknik personelin cep telefonundan arıza onarım talebinde bulunulmamalıdır.

ULAŞIM HİZMETLERİ:

Çek Çek Hizmeti: Yaz sezonunda; Yönetimce belirlenen saatlerde, site içi ring seferi hizmetidir.

Servis Hizmeti: Ak-Tur Bodrum arası verilen hizmettir. 12 ay boyunca ve sitenin doluluk durumuna göre, Yönetimce belirlenen saatlerde yapılmaktadır. Ayrıca, yaz sezonunda her hafta Perşembe günleri Bitez Pazar servisi verilmektedir.

SERVİS SAATLERİ ANA SAYFADADIR.

GÜVENLİK HİZMETLERİ:

24 saat kesintisiz olarak verilen site koruma ve güvenlik hizmetleri, kendi güvenlik elemanlarımız tarafından yürütülmektedir. Siteye giriş- çıkış kayıtlarının tutulması, kamera görüntülerinin izlenmesi, siteye gelenlerin geliş amacına göre yönlendirilmesi ve takibi gibi her türlü güvenlik hizmetleri; kameralar desteğinde kendi güvenlik elemanlarımızla sağlanmaktadır.

TEMİZLİK VE GENEL BAHÇE HİZMETLERİ:

Yaz sezonunda mahallelerdeki kılcal ve ara yollarının süpürülmesi için her mahalleye bir personel görevlendirilmektedir. Bu birim aynı zamanda, sitenin genel ve ortak alanlarının temizliği, site içi bahçe atıklarının dönüşümlü olarak toplanması, peyzaj çalışması yapılan alanlar, parklar ve ortak alanların budama ile ot temizlikleri, kat maliklerinden gelen budama talepleri, alt yapı arızalarının giderilmesi ve tamirat hizmetleri vermektedir.

ARITMA TESİSİ VE SULAMA HİZMETLERİ:

Arıtma tesisinin düzenli ve kontrollü olarak çalışması, tesisin her türlü periyodik bakım-onarım çalışmalarının yapılması, arıtmadan çıkan arıtılmış atık suyun sulama havuzuna aktarılması, ortak alanların, parkların ve peyzaj çalışması yapılmış olan tüm alanların düzenli olarak sulanması ve sulama hatlarının kontrolü hizmetleridir.

İLAÇLAMA HİZMETLERİ:

Tüm yıl boyunca rögar ve fosseptiklerin ilaçlanması, yaz sezonunda haftada üç gün (Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri) ULV ilaçlama yapılması, çöp bidonlarının ilaçlanması, kat maliklerinden gelen konut içi ve dışı ilaçlama taleplerinin karşılanması hizmetleridir.

SAĞLIK HİZMETLERİ:

Yaz sezonunda sağlık merkezimizde bir hemşire görev yapmaktadır. Acil durumlarda ilk müdahalenin yapılması, iğne, tansiyon, pansuman v.b. sağlık hizmetleri verilmektedir.

SOSYAL TESİS HİZMETLERİ:

Mavi Salon: Çok amaçlı hizmete yönelik bir sosyal tesistir. Burada küçük konserler, toplantılar, resim sergileri düzenlenmekte olup, özellikle sezon sonu ve sezon başı kat maliklerimizin bir araya gelebilecekleri salon olarak da hizmet vermektedir.


Portföy Özellikleri


Cephe
 Batı
İç Özellikler
 Beyaz Eşya
 Bulaşık Makinesi
 Duşakabin
 Ebeveyn Banyosu
 Hilton Banyo
 Klima
 Mobilya
 Çamaşır Makinesi
Dış Özellikler
 Güvenlik
 Kablo TV
 Otopark
 Su Deposu
 Yüzme Havuzu (Açık)
Engelliye Uygun
Muhit
 Denize Sıfır
 Şehir Merkezi
Ulaşım
 Cadde
 Sahil
Manzara
 Deniz
 Doğa
Konut Tipi
 Bahçeli
20,000 TL

 Dilvin Aygen
 0 532 599 29 90
 dilvin.aygen@experexper.com
 Bitez

Portföy Detayları

İlan No : 
4756 
İlan Tipi : 
Yazlık 
m2 Net :
150
m2 Brüt :
130
Kullanım Durumu :
Mülk Sahibi
Takas :
Hayır
Kredi :
Hayır
Kat Sayısı :
16
Bulunduğu Kat :
0
Gayrimenkul Durum :
Sıfır
Eşya :
Var
Oda Sayısı :
4
Bina Yaşı :
16
Banyo Sayısı :
2
Site İçerisinde :
Evet

Sosyal Medyada Paylaş

Portföy Danışmanı


Dilvin Aygen


Yukardaki ilan hakkında detaylı bilgiler ve rezervasyon için benimle iletişim kurabilirsiniz.

 0 532 599 29 90 
 dilvin.aygen@experexper.com 
© 2019 Tüm hakları saklıdır. Experexper.com